Poleć znajomemu

Aktualności

Fabrycznie zmontowany wał nawojowy. Nowość w ofercie Interflex.

icon

2015-04-24

Jak przyspieszyć montaż bramy garażowej? Skorzystać z oferty fabrycznie zmontowanego wału nawojowego z gwarancją szybkiego i dokładnego montażu.

Zamiast czasochłonnego przygotowywania i nakładania bębnów nawojowych, zabezpieczeń przeciwko skutkom pęknięcia sprężyn , tulei dystansowych, sprężyn i gumowej nakładki wygłuszającej hałas powstający przy pracy sprężyn, proponujemy fabrycznie zmontowany wał.

Korzyści.

• Pomaga oszczędzić czas przy montażu.
• Montaż wału nawojowego staje się szybki  i łatwy.
• Gwarantuje precyzyjny montaż i mniej zgłoszeń reklamacyjnych.Jak to robimy?
Na etapie produkcji bramy garażowej tak przygotowujemy wał nawojowy, aby montażysta nie musiał niczego regulować ani się zastanawiać jak zamontować wał nawojowy. Wszystkie elementy wału ustawione są już w pozycjach przygotowanych do montażu i dokręcone na stałe do wału.

Montaż wału nawojowego Interflex.
Montażysta umieszcza wał na nadprożu w dokładnie wyznaczonym miejscu. Konsole boczne oparte na systemie Easy Click powodują, że jest to czynność bardzo szybka i dokładna. 

Dodatkowa gwarancja.
Jedyny taki na rynku fabrycznie zmontowany wał nawojowy gwarantuje, że elementy które się na niego składają znajdą się dokładnie na swoim miejscu i w określonej kolejności. Montaż wału nawojowego jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pobierz ulotkę >>
Zapytaj nas o ofertę >>